Chingiz Arif Oglu Abassov
Valmis
2020-10-31
833264
| Korkein tarjous | 700 EUR |
| Arviointi | 400 EUR |
CHINGIZ ARIF OGLU ABASSOV (född 1963) "dröm", signerad, a tergo daterad 2001, olja på duk, 130x100 cm