Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
PALL, Billnäs tidigt 1900-tal, bär tillverkarens plakett och stämpel, justerbar höjd ca 60-75 cm, bredd 51 cm
Slitage
833272
2020-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här