Billnäs pall
Klubbat för:
100 EUR
Arviointi
200 EUR
Kuvaus
PALL, Billnäs tidigt 1900-tal, bär tillverkarens plakett och stämpel, justerbar höjd ca 60-75 cm, bredd 51 cm
Kuntoraportti
Slitage
833272
Päivämäärä:
2020-11-17