Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Skärgårdsmotiv med fåglar, signerad och daterad Zoladz 2000, akvarell, bildmått 37x48 cm
833284
2020-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här