Klubbat för:
580 EUR
Utropspris
400 EUR
THOMAS KIRBY, attribuerad, porträtt av dam, olja på duk, 77x63 cm
dublerad duk, färgbortfall
833285
2020-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här