Thomas Kirby oljemålning

Thomas Kirby oljemålning
Thomas Kirby oljemålning
Thomas Kirby oljemålning
Thomas Kirby oljemålning
Thomas Kirby oljemålning
Thomas Kirby oljemålning

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

400 EUR

THOMAS KIRBY, attribuerad, porträtt av dam, olja på duk, 77x63 cm

dublerad duk, färgbortfall

833285

2020-10-31