Grammofon Cremona Rex

Grammofon Cremona Rex
Grammofon Cremona Rex
Grammofon Cremona Rex
Grammofon Cremona Rex
Grammofon Cremona Rex
Grammofon Cremona Rex
Grammofon Cremona Rex
Grammofon Cremona Rex
Grammofon Cremona Rex
Grammofon Cremona Rex

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GRAMMOFON, 1900-talets början, "Cremona Rex", fodral fanerat i ek, märkt KK5086, höjd ca 104 cm, 41x48 cm, vev, stenkakor och stift medföljer

Zustandsbeschreibung

833290

2020-10-31