JOHANNES ANDERSEN soffbord trensum

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord 1950/60-tal, soffbord i teak med infälld tidningshylla, höjd 54,150x55 cm

Bruksslitage

833292

2020-11-03