Karl-Axel Pehrson litografi

Karl-Axel Pehrson litografi
Karl-Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad -88, numrerad 33/385, bildmått 60x40 cm

833293

2020-10-31