Skrivbordslampa
Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
ARBETSLAMPA / SKRIVBORDSLAMPA, Tateka, Tampereen Teräskaluste, 1960-tal, grönmålad metall, kupan invändigt vit. justerbar höjd och riktning, bär tillverkarens märke, skaftens totallängd ca 110 cm. Kupans diameter 18 cm
Slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.
833296
2020-11-17