Skrivbordslampa

Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

ARBETSLAMPA / SKRIVBORDSLAMPA, Tateka, Tampereen Teräskaluste, 1960-tal, grönmålad metall, kupan invändigt vit. justerbar höjd och riktning, bär tillverkarens märke, skaftens totallängd ca 110 cm. Kupans diameter 18 cm

Slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.

833296

2020-11-17