Ulrika Hydman Vallien carborundum

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV, numrerad 51/100, färgcarborundum, 73x65 cm

Hanteringsveck

833298

2020-10-31