Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Havsbild, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 73x128 cm

833326

2020-11-03