Rolf Karlsson väggreliefer mässing

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLF KARLSSON, väggreliefer, 2 st, mässing, monterade på träskivor, 25x25 resp 33x23 cm, den mindre signerad och daterad -78

Smärre repor

833338

2020-11-03