Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med kyrka, monogramsignerad AB?, otydligt daterad, olja på pannå, 67x82 cm

Krackeleringar samt retuscher

833356

2020-10-31