Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-10-31
833356
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med kyrka, monogramsignerad AB?, otydligt daterad, olja på pannå, 67x82 cm
Krackeleringar samt retuscher