Edit Gert

Edit Gert
Edit Gert
Edit Gert
Edit Gert

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDIT GERT (1906-1983): Salongsinteriör med kvinna, signerad E Gert, olja på duk

833361

2020-11-09