Musse Pigg-byrå design Pierre Colleu

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIERRE COLLEU, Musse Pigg-byrå, Starform, 1980-tal, plast och laminat, 4 lådor, skyltmärkt "Disney by Starform", höjd ca 117, ca 100x 50 cm

Smärre slitage

833369

2020-10-31