Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM (1873-1941): röd "Grön Äng", rölakan, komponerad 1928, tillverkad efter 1941, signerad AB MMF, ca 260x323 cm
Kraftigt slitage, trasade kanter, hål, blekt
833401
2020-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här