Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
SPEGEL, 1900-tal, ram med betsad träfanér, mått inkl. sarg ca 74x52 cm
Bruksslitage, fanérskador varav en större ramens sidokant
833403
2020-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här