Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, 1900-tal, ram med betsad träfanér, mått inkl. sarg ca 74x52 cm

Bruksslitage, fanérskador varav en större ramens sidokant

833403

2020-11-04