Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, stomme i mässing, 1900-talets början, rokokostil, för sex ljus, behängd med lövformade prismor, vissa rökfärgade, invändigt elektrifierad, höjd ca 72, diameter 49 cm

Nagg

833414

2020-10-31