Skrin i silver

Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, träinredning, höjd 4,5, 9x15 cm

Nyckel saknas

833418

2020-11-01