Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, träinredning, höjd 4,5, 9x15 cm
Nyckel saknas
833418
2020-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här