Skänk teak

Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak
Skänk teak

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1960-tal, teakfanér, två sektioner, 3 dörrar, inredd med hyllplan samt besticklådor, höjd ca 127, 164x45 cm

Bruksslitage, repor och märken, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen, ena låser kärvar något

833428

2020-11-03