Skänk teak
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, 1960-tal, teakfanér, två sektioner, 3 dörrar, inredd med hyllplan samt besticklådor, höjd ca 127, 164x45 cm
Bruksslitage, repor och märken, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen, ena låser kärvar något
833428
2020-11-03