Skänk teak
Valmis
2020-11-03
833428
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKÄNK, 1960-tal, teakfanér, två sektioner, 3 dörrar, inredd med hyllplan samt besticklådor, höjd ca 127, 164x45 cm
Bruksslitage, repor och märken, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen, ena låser kärvar något