Carl-Harry Stålhane Rörstrand
2020-11-07
833436
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, unik, glaserat stengods, signerad och daterad -58, höjd 14 cm.
Framstår i gott skick.