Snurrfåtölj med pall 1970-tal

Snurrfåtölj med pall 1970-tal
Snurrfåtölj med pall 1970-tal
Snurrfåtölj med pall 1970-tal
Snurrfåtölj med pall 1970-tal
Snurrfåtölj med pall 1970-tal
Snurrfåtölj med pall 1970-tal
Snurrfåtölj med pall 1970-tal
Snurrfåtölj med pall 1970-tal
Snurrfåtölj med pall 1970-tal
Snurrfåtölj med pall 1970-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, samtida, snurrfot i aluminium, fast stoppning, klädsel i imitationsskinn, sitthöjd ca 46, bredd 81 cm

Bruksslitage

833439

2020-11-03