Roger Fällman oljemålning

Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Tjärn, signerad R. Fällman, olja på duk, ca 53x44 cm

833441

2020-11-02