Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JOC, KARMSTOLAR, JO CARLSSON, 1 par, 1900-talets mitt, teak, metallbricka, sitthöjd ca 35 cm, rygghöjd ca 72 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, dynor med torr och läckande stoppning

833462

2020-11-01