Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JOC, KARMSTOLAR, JO CARLSSON, 1 par, 1900-talets mitt, teak, metallbricka, sitthöjd ca 35 cm, rygghöjd ca 72 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, dynor med torr och läckande stoppning
833462
2020-11-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner