Åke Lexmon oljemålning

Åke Lexmon oljemålning
Åke Lexmon oljemålning
Åke Lexmon oljemålning
Åke Lexmon oljemålning
Åke Lexmon oljemålning
Åke Lexmon oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE LEXMON (född 1940): "Vägen förbi sjöhus", signerad och daterad Lexmon -86, olja på duk, ca 65x75 cm

833476

2020-11-03