Oskar Bergman

Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vårbjörkar, signerad Oskar Bergman, akvarell med täckvitt, ca 11x5x8,5 cm

833477

2020-11-03