Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PAUL HOFF, "Böna", vas/skulptur, stengods, Gustavsberg studio, signerad och daterad P. Hoff 1988 samt med Gustavsbergs studiohand Sweden 1988 unik, höjd inkl. lock ca 23 cm
833481
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här