Paul Hoff Böna Gustavsberg

Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg
Paul Hoff Böna Gustavsberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL HOFF, "Böna", vas/skulptur, stengods, Gustavsberg studio, signerad och daterad P. Hoff 1988 samt med Gustavsbergs studiohand Sweden 1988 unik, höjd inkl. lock ca 23 cm

833481

2020-11-03