Alfred Gregers Ramsussen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED GREGERS-RASMUSSEN (1904-1994), kustmotiv, signerad A Gergers-Ras, olja på duk, bildmått 40x30 cm

833486

2020-11-03