Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-tal, sk. "Leksandsstolar", stomme i furu, ryggar med 10 spjälor, röd textil klädsel sitthöjd ca 45 cm
bruksslitage
833491
2020-11-03