Axel Bengtsson

Axel Bengtsson
Axel Bengtsson
Axel Bengtsson
Axel Bengtsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL BENGTSSON (1905-1976): "Vårvintersöndag", signerad och daterad AB:n -71, gouache på duk, ca 31x43 cm

833496

2020-11-03