LISA LARSON - Murre

LISA LARSON - Murre
LISA LARSON - Murre
LISA LARSON - Murre
LISA LARSON - Murre
LISA LARSON - Murre
LISA LARSON - Murre
LISA LARSON - Murre
LISA LARSON - Murre

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, "Murre", figurin, stengods, i form av sittande katt, svart glasyr, signerad Lisa L. K-studion, Gustavsberg, höjd ca 35 cm

SMärre slitage

833501

2020-11-03