Sänggavlar mässing

Sänggavlar mässing
Sänggavlar mässing
Sänggavlar mässing
Sänggavlar mässing

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGGAVLAR, mässing, 1970-tal, ca 120x200 cm, inköpt på NK

Smärre slitage

833516

2020-11-03