Slava Kliuchnikov stilleben

Slava Kliuchnikov stilleben
Slava Kliuchnikov stilleben
Slava Kliuchnikov stilleben
Slava Kliuchnikov stilleben
Slava Kliuchnikov stilleben
Slava Kliuchnikov stilleben

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): stilleben med solrosor, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 62x50 cm

833518

2020-11-03