Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOSTA, "Odelberg Junior", 11 dlr., bestående av: 3 rödvinsglas, 4 sherryglas samt 4 portvinsglas, höjd ca 9-12 cm
Slitage, nagg
833523
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här