Kosta Odelberg Junior

Kosta Odelberg Junior
Kosta Odelberg Junior
Kosta Odelberg Junior
Kosta Odelberg Junior

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOSTA, "Odelberg Junior", 11 dlr., bestående av: 3 rödvinsglas, 4 sherryglas samt 4 portvinsglas, höjd ca 9-12 cm

Slitage, nagg

833523

2020-11-03