HARALD BRANDBERG stockholmsmotiv olja på duk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD BRANDBERG (1899-1971): "Bellmanshuset", signerad samt daterad - 47, olja på duk, ca 55x46 cm

833524

2020-11-03