Albert Johansson litografi

Albert Johansson litografi
Albert Johansson litografi

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -73, provtryck, bladmått ca 39x50 cm

833533

2020-11-03