Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FERNAND LEGER, efter (1881-1955): Stilleben,
färglitografi efter förlaga, signerad i trycket, bildmått ca 30x22 cm
Ej glas
833549
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här