Fernand Leger

Fernand Leger
Fernand Leger

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNAND LEGER, efter (1881-1955): Stilleben,
färglitografi efter förlaga, signerad i trycket, bildmått ca 30x22 cm

Ej glas

833549

2020-11-02