Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELGA HENSCHEN (1917-2002): "Simma i gräset", signerad och daterad Helga Henschen -66, akvarell, bildmått ca 11x28 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Något gulnad
833551
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här