Claes Caspersson olja

Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja
Claes Caspersson olja

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

CLAES CASPERSSON (född 1953): "Morgondis över sjön", signerad Claes Caspersson, olja på duk, ca 38x46,5 cm

833571

2020-11-05