Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "En sommarnatt i Lilla Nassa", signerad roland S, p.t., färglitografi, bildmått ca 29x49 cm,

Ej examinerad ur ram

833574

2020-11-03