Golvarmatur 1950-tal

Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal
Golvarmatur 1950-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVARMATUR, svartlackerad, 1950-tal, detaljer i mässing, 3 ljuspunkter, stämpelmärkt AJH, skärmar från Svenskt Tenn, höjd ca 160 cm

Smärre slitage

833575

2020-11-03