Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, läderklädd skiva, med fem lådor, metallbeslag, höjd ca 79, 105x50 cm,
Renoverat, slitage, fanérskador, repor, nyckel saknas
833584
2020-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här