Skrivbord
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, läderklädd skiva, med fem lådor, metallbeslag, höjd ca 79, 105x50 cm,
Kuntoraportti
Renoverat, slitage, fanérskador, repor, nyckel saknas
833584
Päivämäärä:
2020-11-05