Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, läderklädd skiva, med fem lådor, metallbeslag, höjd ca 79, 105x50 cm,

Kuntoraportti

Renoverat, slitage, fanérskador, repor, nyckel saknas

833584

Päivämäärä:

2020-11-05