Matti Haupt akvarell

Matti Haupt akvarell
Matti Haupt akvarell
Matti Haupt akvarell
Matti Haupt akvarell
Matti Haupt akvarell
Matti Haupt akvarell
Matti Haupt akvarell
Matti Haupt akvarell

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

300 EUR

MATTI HAUPT (1912-1999) liggande modell, signerad, blandteknik, 24x38 cm

833604

2020-11-01