Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
200 EUR
BORD, allmoge, 17/1800-tal, 92 x 49 cm, höjd 60 cm.
Åldersrelaterat slitage, reparationer.
833624
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här