Klubbat för:
360 EUR
300 EUR
ALVAR AALTO BÄNK, modell 153B, Artek 1900-talets slut, lackad björk, längd 72 cm, bredd 40 cm, höjd 44 cm
Åldersrelaterat slitage och märken
833626
2020-11-16